206 בשרים –  מסעדת גריל 206 בשרים

מה אומר לכם המספר 206? ובכן, לרבים מאתנו התשובה היא ברורה וחד משמעית, מסעדת 206 המיתולוגית (חובבי הספורט שבינינו מכירים את המסעדה בעיקר בשל היותה מקום האירועים המרכזי של קבוצות מכבי תל-אביב בעת זכייה בתארים שונים), מנות הבשר המעולות ושלל המאכלים המפורסמים זמינים כעת גם בסניף החדש בפתח תקווה.

206

האתגר

מיטב המומחים של כספיט התבקשו לתת פתרונות כיצד יוצרים חווית תשלום מתקדמת ונוחה תוך קיצור זמני ההמתנה של לקוחות המסעדה למינימום האפשרי, בנוסף היה צורך בחיבור לממשקים מובילים בתחום ההסעדה, כדוגמת חברת תן ביס.

קופות ברשת 206

אפשרויות תשלום מתקדמות

הפתרון

מסעדה ממוחשבת בסטנדרטים אירופאים

לאחר ביצוע שלב האפיון, הותקנה במסעדה מערכת קופות ממוחשבות מהמתקדמות בישראל. המערכת מאפשרת למנהלי המסעדה להעניק חווית תשלום מתקדמת ונוחה תוך קיצור זמני ההמתנה של לקוחות המסעדה למינימום האפשרי. המערכת כוללת אפשרויות ניהול רבות, כדוגמת ניהול עובדים והטמעת שעוני נוכחות, ניהול מבצעים וארוחות עסקיות, וביצוע עסקאות בכלל אמצעי התשלום הנפוצים, לרבות חיבור לממשקים מובילים בתחום ההסעדה, כדוגמת חברת תן ביס. מערכת הניהול החכמה מוגשת בממשק נוח ואפקטיבי על גבי מסך led מעוצב וחדשני.

אבטחה ללא פשרות

מעבר לחוויית התשלום החדשנית, מערכת הקופות הממוחשבות במסעדה מאובטחת בתקן המחמיר ביותר שקיים בתחום פתרונות התשלום (pci & emv), תקן זה מבטיח כי המידע הרגיש שקיים במערכת, אודות המסעדה ולקוחותיה, יישמר בקפדנות וברמת האבטחה הגבוהה ביותר, מה שיבטיח רציפות תפקודית איתנה.

הכל במקום אחד מרכזי

כלל מערכות התשלום במסעדה מחוברות לשרת מרכזי אחד ומסונכרנות בניהם, דבר המאפשר לבעלי העסק להפיק דוחות מכירה בחתכים שונים, על הנעשה בעסק בכל רגע נתון, כלי זה מסייע רבות לתהליך ההבנה והאפיון של העסק, לזיהוי נקודות חוזקה וחולשה, ולבסוף להגדלת מחזור המכירות של העסק בצורה משמעותית

כל הציוד הנלווה בהתאמה מקסימלית

למערכת קיים שלל רחב של ציוד נלווה אופציונאלי, שניתן לחבר ולהסיר לפי בחירה ובכל עת, בין האביזרים המרכזיים ניתן למצוא מדפסות בונים, מדפסות בר-קוד, משטחי חתימה, מסופי אשראי ייעודים ועוד, כך שבעלי המסעדה יוכלו להתאים את המערכת לכל שינוי ושדרוג שירצו לבצע בעתיד.

השלב הבא : לשלם מבלי לקום מהכיסא

השלב העתידי המתוכנן בפרויקט הקמת הסניף החדש של מסעדת 206, הוא השלמת יצירת חווית התשלום בסטנדרטים הנהוגים באירופה, וזאת על ידי הטמעת מערכת מסופים המאפשרים לצוות המלצרים של המסעדה לבצע עסקאות עם הלקוחות בשולחן עצמו, וזאת בזמן אמת, מבלי שנדרש מהם לקחת את כרטיסי האשראי של הלקוחות לעבר הקופה ובכך לבזבז זמן יקר ולהיות חשופים לדליפת מידע רגיש, או לחלופין, לאפשר ללקוחות לבצע את התשלום באמצעות הארנק הסלולרי, בלחיצת כפתור. בחלק השני של השדרוג, תוטמע אופציית החתימה הדיגיטלית, אשר תאפשר ללקוחות לחתום על העסקה על גבי המערכת, ובכך המידע יישמר ברמת האבטחה הגבוהה ביותר, תוך חסכון משמעותי בנייר ותוך יצירת סדר וארגון אשר ישלימו את חווית התשלום המתקדמת שהמסעדה מציעה ללקוחותיה.

המומחים שלנו ישמחו להעניק גם לך פתרון תשלום שעוד לא הכרת – צור עמנו קשר