"תן ביס" שוכרת מאות מסופי אשראי של חברת כספיט טכנולוגיות.

מדובר באחת העסקאות הגדולות ביותר בענף.

חברת כספיט טכנולוגיות תשלום משלימה שותפות עם כל שלושת החברות המובילות בתחום כרטיסי ההסעדה. חברת "תן ביס", החברה המובילה בישראל בתחום מתן שירותי הסעדה לעובדי חברות ברחבי הארץ באמצעות כרטיס מגנטי, המונפק לעובדים, דיווחה על כך שסיכמה עם חברת כספיט טכנולוגיות תשלום על שכירות מאות מסופי אשראי מסדרת iCT200   מבית ingenico , אשר יחליפו מסופי אשראי ישנים. שיתוף הפעולה נאמד במילוני שקלים בשנים הקרובות.

תופעת שירותי ההסעדה לעובדי חברות גדולות ובאמצעות כרטיס מגנטי תפסה תאוצה בשנים האחרונות, במסגרתה נהנים מדי יום מאות אלפי עובדים מהזמנה קלה ונוחה במשרד או במסעדה עצמה, באמצעות הכרטיס המגנטי. "תן ביס" הינה מהחברות הגדולות ביותר בישראל בתחום ובין לקוחותיה מעל ל-2500 חברות, ביניהן 60% מחברות ההייטק בישראל וכמו כן משרד הביטחון וקשת.

סדרת ICT200 מבית ingenico, אותה שוכרת "תן ביס" מכספיט טכנולוגיות תשלום, מצוידת במערך חסר תקדים של טכנולוגיות תקשורת מפותחות המספקות אפשרות של תשלום ללא מגע ובכל מקום בעזרת חיבור לקורא Contactless גם אפשרויות תשלום בכרטיס ובטלפון נייד גם בטכנולוגיית NFC אשר תומכת בפתרונות התשלום של PayPass   MasterCardו PayWave Visa וכן בעל יכולת לתמוך בארנקים הסלולריים שמתרבים בתקופה האחרונה.

"לתן ביס קשר הדוק עם אלפי מסעדות בישראל וחברות קייטרינג אשר זקוקות לתמיכה במגוון אפשרויות תשלום וביניהם כרטיסי אשראי כך שהחיבור בין החברות היה טבעי כבר מהמפגש הראשון", מוסיף שוקי מדז'ר, סמנכ"ל השיווק והמכירות של כספיט, "אנו רואים בקשר סנונית ראשונה של עבודה משותפת ועסוקים בימים אלה בבניית פתרונות משותפים לקהל היעד של שתי החברות."

תן ביסתן ביס ישראל