רשת אורט- בתי ספר לטכנולגיה ולמדעיםאורט

לרשת אורט למעלה מ-200 מוסדות חינוך ברחבי ישראל: בתי ספר, חטיבות ביינים, בתי ספר תעשייתים, מכללות להנדסאים ומכללות אקדמיות המתמחות בהנדסה. בכל שנה לאורט לומדים ברשת כ-100,000 תלמידים, צעירים ומבוגרים.

השאיפה של אורט היא לבסס חינוך מדעי טכנולגי אשר יקדם את מעמדה של ישראל כמדינת מדע וטכנולוגיה לעמן חוסנה הכלכלי של ישראל.

isc2501

האתגר

רשת אורט הצגיה למומחים שלנו אתגר לא פשוט. אורט משרתת למעלה מ-100,000 סטודנטים בשנה וצריכה מערכות מתקדמות שיוכלו להתנהל בסביבה מרובת חוזים וטפסים. כיאה למוסד טכנולגי מתקדם, הסביבה החדשה צריכה להיות כולה דיגיטלית שתחליף את כל הניירת המיושנת. בנוסף מערכת שכזו שמכילה מידע אישי על המון אנשים חייבת מערכות מידע מאוד מתקדמות על מנת להגן הן על המידע האישי של התלמידים וכמובן על דרכי התשלום.

מערכות ה ERP והתשלום ברשת אורט מתופעלות ע"י אביב פתרונות מתקדמים. כספיט טכנולוגיות תשלום נדרשה לבצע אינטגרציה עם חברת אביב באופן כזה שישדרג את מערכת התשלום בתוכנת אביב לפיפנד מאובטח הכולל אשראית בתוכו עם אפשרויות תשלום מגוונות שיתנו מענה הן בצד ההבאטחה על ידי עמידה בתקן EMV והן בצד החדשנות הטכנולוגית ויאפשרו תשלום בכרטיסי אשראי מתקדמים עם צ'יפ חכם ובעתיד גם תשלום ישיר מהמכשירים הסלולריים השונים, שימוש בקוד סודי וחתימה דיגיטלית על גבי מסך.

isc2504

הפתרון

אחרי מחשבה רבה המומחים שלנו החליטו לתת לאורט מערכת מקיפה שתיתן פתרון הרמטי לדרישות של רשת אורט. לצורך קח ציידנו אותם במסוף אשראי iSC 250 Touch, המסוף התקדם מאפשר לאורט להיות מותאמת לכל שיטת תשלום שקיימת בארץ. למכשיר מסך רחב 4.3" ועט חתימה ייעודית שמאפשרת ללקוחות אורט לחתום חתימה אלקטרונית בעת ביצוע עסקה. אבל היתרון הכי משעמותי מבחינת צרכיה של הרשת הוא שמכשיר זה תומך בעריכת חוזים בתוכו, טפסי הרשמה מרובים וחוסך לרשת את כל הניירת המיותרת והמיושנת הזו.

מסוף ה-Isc 250 Touch תומך כמובן בטכנולגיית האבטחה המתקדמת EMV, שמאפשרת לאורט ראש שקט בכל הנוגע לאבטחת המידע של 100,000 תלמידיה.

המומחים שלנו ישמחו להעניק גם לך פתרון תשלום שעוד לא הכרת – צור עמנו קשר