"מוצצים"

רשת חנויות למוצרי תינוקות                             logo-motsesim

מוצצים היא רשת חנויות גדולה למוצרי תינוקות ,סניפיה פרושים בכל רחבי הארץ בנוסף לנוכחות גדולה ברחבי הרשת האינטרנטית. ניתן למצוא ברשת מגוון גדול של מוצרים לתינוק החל ממוצרים של חברות פחות מוכרות ועד למוצרים של חברות מותג גדולות. למוצצים עשרות אלפי לקוחות מרוצים בעיקר בעקבות המגוון העצום והמחירים האטראקטיבים למול המתחרים. החברה הוקמה בשנת 2000 ע"י אסף וגיל כהן והיא פועלת בהצלחה כ17 שנים.

רשת חנויות מוצצים

האתגר

מעבר למחירים האטראקטיבים הרשת חרטה על דגלה תודעת שירות גבוהה , לעיתים נתקלו בחנויות הרשת בתורים ארוכים של לקוחות המחזיקים במגוון אמצעי תשלום שונים , המטרה היתה להחזיק בפתרון טכנולוגי אשר יתן מענה לרוב המוחץ של אמצעי התשלום הפופולארים . בנוסף הרשת רצתה לדאוג לאבטחת מידע ברמה גבוהה ללקוחותיה על מנת שיקבלו שירות מהיר ,יעיל ,ומאובטח  אשר במקביל יחסוך זמן רב של המתנה לתשלום .

iPP 480

הפתרון

לאחר שהמומחים של כספיט בדקו את כל צרכי הרשת הם הגיעו למסקה שהפתרון האולטימטיבי עבור הרשת יהיה פתרון התשלום iSC 250 Touch לפתרון התשלום אשר הותאם יש מגוון אופציות יוצאות דופן אשר נותנות מענה שלם לרשת . iSC 250 מבית ingenico מעניק פתרון למגוון רחב ביותר של אמצעי התשלום השונים ואף תומך בתשלום המתבצע ע"י המכשיר הסלואלרי של הלקוחות . הפתרון מאובטח בצורה יוצאת מן הכלל ותומך בטכנולוגית EMV המעניק ללקוח אבטחה מלאה ושקטה בתהליך הקניה , התפעול של פתרון התשלום הוא קל וידידותי ולכן השירות ניתן בצורה מהירה ויעילה ללקוחות והתור לתשלום פשוט התקצר בצורה משמעותית .

המומחים שלנו ישמחו להעניק גם לך פתרון תשלום שעוד לא הכרת – צור עמנו קשר