גלידת וניליהגלידת וניליה – רשת גלידריות

בשנת 2002 הקימו האחים ניצן ואיתי רוגוזינסקי את וניליה ברחוב בזל בתל אביב. רשת הגלידריות החלה את דרכה כחנות קטנה בה ייצרו האחים גלידות ביתיות. במרוצת השנים הפכה הגלידריה להיות מוסד ומוקד לעליה לרגל לחובבי גלידה רבים בארץ. כיום לרשת וניליה 19 סניפים המתפרסים ברחבי גוש דן, השרון, ירושלים והדרום. בסניפי הרשת ניתן למצוא מגוון של 47 טעמי גלידות מתוכם כ- 12 סוגי סורבה אשר מתחלפים בהתאם לעונות השנה ובנוסף טעמים ללא תוספת סוכר.

האתגר

רשתות גדולות כגון וניליה, מתמודדות עם אתגרים לא פשוטים, הדרישות שלהן גדולות יותר רק מפתרונות תשלום מתקדמים, הם צריכים מערכות מתקדמות שיעזרו בניהול שוטף של כלל העסק. מערכת שתדע גם לנהל את מלאי המוצרים, תעזור בניהול שעות העובדים, תעזור למנהלים לנתח ולקדם מכירות וכמובן שתיתן פתרונות תשלום פשוטים וידידותיים, הן למוכר והן ללקוח.

האתגר היה לפתח רכיב PAYMENT לתוכנת הקופה של חברת PAYPO. דרישת בית התוכנה הייתה כבר כעת להתקין מערכות תומכות תשלום כרטיס חכם ו CONTACTLESS, תשלום ללא מגע.

גלידת ונילה 2-min

הפתרון

הפתרון שסיפקנו לרשת וניליה הוא לצייד את כל הסניפים במערכות משולבות שידעו לתת מענה לכלל הצרכים של העסק, לצורך כך הותקן הדגם הנמכר ביותר בעולם מבית יצרן המערכת injenico מסדרת iPP 300.

מסוף אשראי iPP 350 – הפינפד המאובטח והנמכר ביותר בעולם

iPP350 בנוי על פי הניסיון המוכח של חברת ingenico הצרפתית המובילה בעולם בתחום. המכשיר מספק אבטחת נתונים ויישומי ניהול אולטימטיביים עבור עסקאות מאובטחות לענף הקמעונאות ועומד בתקני EMV ו PCI V3.
סדרת iPP350 מבטיחה תפעול קל לשימוש, המכשיר קל משקל ומעוצב, לוח מקשים גדול בעל 16 ספרות, ארגונומי ובעל תאורה אחורית חזקה, בעלת לתפריט מקשי ניווט ותצוגת LCD המאפשרים הקשת עסקה ללא מאמץ.

המומחים שלנו יעניקו לך פתרון תשלום שעוד לא הכרת – צור עמנו קשר