אורבניקה –אורבניקה

רשת פריטי אופנה, אקססוריז וקוסמטיקה

קבוצת קרולינה למקה פתחה את החנות הראשונה של מותג האופנה אורבניקה (Urbanica), הרשת שמה לעצמה מטרה להוביל מהפכה צרכנית בעולם האופנה עם סניפים רחבי ידיים במחירים אטרקטיביים תוך חווית קניה חדשנית ומהפנטת. הרשת מציעה פריטי אופנה, אקססוריז וקוסמטיקה לקשת רחבה של קהלי יעד, במחירים אטרקטיבים המתחדשת בתדירות גבוה. תוך חווית קנייה אורבנית, מלהיבה ואיכותית שלא נראתה בישראל.

האתגר

הרשת שמה לה למטרה לשנות את עולם האופנה בישראל ולקרוא תיגר על המתחרים הגדולים בענף, ובשביל לעמוד ביעד, צריכה הרשת לספק חוויה קניה בסטנדרטים שלא נראו עוד בישראל, כזו שתהיה מסוגלת לשרת אלפי לקוחות מדי יום ולכלול במאגר המידע שלה אלפי פריטים, ועל משימה זו הופקדו טובי המומחים של כספיט טכנולוגיות תשלום.

כספיט נדרשה לבצע אינטגרציה עם בית התוכנה אשר מנהל את קו הקופות, חברת   comax300

מטרת החברה הינה עמידה בסטנדרט אבטחה מתקדם, תקן EMV, תוך יצירת חווית תשלום שונה לגמרי.

בפרוייקט הותקנו מערכות תשלום אשר פונות ללקוח, מחזיק כרטיס האשראי. האתגר המרכזי בפרויקט היה לאפשר ללקוחות בפעם הראשונה לשלם עבור המוצרים ישירות ולא להיפרד מכרטיס האשראי. דרישת הלקוח הייתה למערכות תשלום מתקדמות שיתנו מענה לאפשרויות התשלום בהווה ובעתיד. תשלום בכרטיסי האשראי עם פס מגנטי, תשלום בכרטיסי אשראי חדשים עם צ'יפ ותשלום בכרטיסי אשראי חדשים עם רכיב NFC ואף תשלום ישיר מהמכשירים הסלולריים.

הפתרון

עולם החתימות הדיגיטלי כבר כאן

במערכת התשלום החדשה בחנות, ישנו שירות חתימה אלקטרונית, כך שכל לקוחותיה של אורבניקה המבצעים רכישה באמצעות כרטיס אשראי חותמים על גבי צג המערכת בפשטות וביעילות, החתימה נשמרת במאגר המידע של המערכת, חוסכת בהדפסה מיותרת של נייר ומקצר את זמן השירות בקופות באופן משמעותי.

כיום אפשר לרכוש אקססוריז ובגדים ולשלם בכרטיסי קרבה Contactless

אפשרות התשלום המתקדמת והנפוצה בכל רחבי אירופה מוטמעת עכשיו גם באורבניקה, עושה את דרכו בצעדי ענק לישראל אחרי שהוא כבר כבש מספר יעדים מרכזיים ברחבי העולם, מערכת התשלום החדישה מעניקה ללקוחות את האפשרות לשלם באמצעות כרטיסים חכמים וללא צורך במגע כלל עם מערכת התשלום (בנוסף לכרטיסי מועדון, gift card המוכרים לנו). כמו כן, לקוחות רשת האופנה החדשה יוכלו לרכוש את מוצריה גם באמצעות הכרטיסים עם הצ'יפ, בכך, המערכת מעניקה ללקוחות החנות פתרון תשלום מקיף וחדשני בהתאמה אידיאלית לכל לקוח ובהתאמה לקדמת הטכנולוגיה.

מערכת התשלום חייבת להיות מאובטחת מכל כיווןפתרון תשלום חדשני באורבניקה

תקן האבטחה המתקדם והמחמיר ביותר בעולם פתרונות התשלום הוא תקן EMV & PCI, המאפשר לשמור על מאגרי המידע של המערכת בצורה הכי הרמטית שקיימת היום בעולם, כדי להבטיח ללקוחות  הרשת חווית קנייה מאובטחת ושקטה עוצבה מערכת התשלום לפי התקן המחמיר והקפדני.

מערכת תשלום touch מתקדמת בהצעה אטרקטיבית לנרשמים עכשיו

המומחים שלנו ישמחו להעניק גם לך פתרון תשלום שעוד לא הכרת – צור עמנו קשר