"אופטיקנה"

רשת חנויות האופטיקה המובילה בישראל              opticana_logo

אופטיקנה היא אחת מהרשתות הגדולות בארץ אשר מובילות את עולם האופטיקה והשמיעה. הרשת ידועה בשל מוצריה האיכותיים והמוקפדים אך גם בגלל אמינות וותק המותג. חברת אופטיקנה הוקמה בשנת 1988. ברשת מועסקים מאות עובדים אשר ביניהם מעל 150 אופטומטריסטים בעלי רישיון מקצועי. בחברה שמים דגש על עיצוב וחדשנות ותוכלו למצוא בחנויות הרשת מותגי על עולמיים.

אופטיקנה

האתגר

אופטיקנה היא אמנם רשת אופטיקה ושמיעה אך הדגש על עיצוב וחדשנות תמיד לנגד עינייה , לכן היה חשוב לרשת שפתרון התשלום שלהם יהיה מתקדם טכנולוגית חדשני ומעוצב . לרשת כמה עשרות רבות של סניפים הפרושים בכל הארץ ולכן היה מאד חשוב לאופטיקנה שיהיה ברשותם פתרון תשלום אשר יתן מענה 24/7 לרוב אמצעי התשלום השונים . הרשת ידועה במתן שירות מהגבוהים שניתן לתת ללקוח ולכן היה חשוב מאד לאופטיקנה נושא היעילות של פתרון התשלום על מנת שזמן ההמתנה לתשלום יהיה קצר , רשת וותיקה ואמינה כזו חייבת לקיים רמת אבטחה גבוהה במיוחד ולכן נושא האבטחה שלה ושל הלקוחות הינו נושא ראשי בבחירת פתרון תשלום טכנולוגי המתאים ביותר לרשת .

הפתרון

במקרה של אופטיקנה לכספיט לא היה ספק בפתרון התשלום אשר יוענק , המומחים של כספיט לא היססו ובחרו ב מסוף האשראי iPP 480 .מדובר במסוף אשראי המאפשר תשלום ע"י כל אמצעי תשלום שהונפק בעולם , מעניק תשלום מהיר במיוחד אשר מונע המתנה ללקוחות הרשת. שמסתכלים על מסוף האשראי iPP 480 רואים את העיצוב המרהיב את החדשנות והיוקרה שהוא משדר. וכשאומרים אבטחה מתכוונים לפתרון התשלום הזה מדובר במכשיר אשר תומך בתקן PCI PTS 3 , תמיכה בתקן EMV ומאפשר תשלום ע"י כרטיס חכם עם צ'יפ . למכשיר צג מגע ברור וגדול אשר מתאים בהחלט לרשת מכובדת וגדולה בסדר גודל של אופטיקנה .

המומחים שלנו ישמחו להעניק גם לך פתרון תשלום שעוד לא הכרת – צור עמנו קשר