קופונפון רוכשת מסופים חדשים של כספיט טכנולוגיות תשלום במליון שקלים

חברת כספיט טכנולוגיות תשלום מחזקת את מעמדה בענף שירותי ההסעדה: חברת קופונפון, המתמחה במתן שירותי הסעדה לעובדי חברות ברחבי הארץ באמצעות כרטיס מגנטי, המונפק לעובדים, דיווחה על כך שסיכמה עם חברת כספיט טכנולוגיות תשלום על רכישת מאות מסופים מסדרת iCT220 GPRS של ingenico ושכירת עשרות מסופים נוספים, אשר יותקנו במסעדות חדשות שיצטרפו להסדר. שווי העסקה מוערך בכמיליון ₪.

תופעת שירותי ההסעדה לעובדי חברות גדולות באמצעות כרטיס מגנטי תפסה תאוצה בשנים האחרונות, במסגרתה נהנים מדי יום עשרות אלפי עובדים מהזמנה קלה ונוחה למשרד או במסעדה עצמה באמצעות הכרטיס המגנטי. קופונפון הינה מהחברות הוותיקות בענף, הפועלת מזה כ-13 שנה והינה מהחברות המובילות בתחום כיום כאשר כ-1500 מסעדות ברחבי הארץ נמצאות תחת הסדר עבודה מולה. החברה מאפשרת ללקוחותיה 2 דרכי תשלום נוחות ופשוטות: כרטיס מגנטי לשימוש במסעדות עצמן ,או הזמנה למשרד דרך אתר האינטרנט.

המסוף החדש מסדרת iCT220 GPRS של ingenico, אותו רוכשת קופונפון מכספיט טכנולוגיות תשלום מצויד במערך חסר תקדים של טכנולוגיות תקשורת מפותחות, הכוללות מודם תקשורת סלולארית או חיבור לאינטרנט המהיר.

סמנכ"ל השיווק והמכירות שוקי מדז'ר בירך על הצטרפות קופונפון למאות הרשתות שעובדות עם כספיט טכנולוגיות תשלום, לדבריו, "בעסקה זו היה חשוב לנו להציע דגם מהמתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית, אמין ובעל יכולת לסלוק אלפי עסקאות בשעות הצהריים. פיתוח האפליקציה של קופונפון נעשה בלוחות זמנים מהיר תוך חשיבה על הצרכים העתידיים של קופונפון במטרה לתת מענה איכותי למסעדות שעובדות כבר שנים רבות בהסדר.

מנכ"ל כספיט טכנולוגיות תשלום מאיר רן, אמר כי: "אנו שמחים על הצטרפותה של קופונפון לחוג לקוחותינו. כספיט טכנולוגיות תשלום חרטה על דגלה לעצב מוצרים ושירותים מעולים ומרגשים שיהפכו את חיי לקוחותינו והציבור הרחב לנוחים, פשוטים וקלים יותר.

קופונפוןקופונפון ישראל